Wystąp podczas edycji Machine Learning najważniejszego wydarzenia Data Science w Polsce

21-22 czerwca 2022 Warszawa + online

Listopad 2022 Warszawa + online
Główna edycja konferencji z blisko 20 ścieżkami

O Data Science Summit

Początki Data Science Summit sięgają 2014 roku, kiedy to odbyło się pierwsze spotkanie społeczności Data Science Warsaw. To popularność tych cyklicznych meetupów przyczyniła się do decyzji o organizacji pierwszej edycji konferencji, a jej sukces do kolejnych. Obecnie DSS to największe wydarzenie poświęcone obszarowi Data Science w Polsce.

Wydarzenia organizowane w ramach inicjatywy

DSS to największa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej niezależna konferencja data science, tj. dotycząca szeroko pojętych: analizy, przetwarzania i wizualizacji danych. Odbywa się ona co roku od 2017, przyciągając średnio 2000 uczestników podczas każdej edycji. Wydarzeniem towarzyszącym jest Expo ze standami dostawców technologii i rozwiązań DS oraz aktualnie rekrutującymi pracodawcami.

DSSML to specjalna edycja Data Science Summit o tematyce w pełni poświęconej obszarowi Artificial Intelligence / Machine Learning. Wydarzenie co roku przyciąga ponad 1000 specjalistów, managerów, jak i osób zainteresowanych tą tematyką. Wydarzeniem towarzyszącym, podobnie jak w przypadku DSS, jest branżowe Expo.

DSW to największa społeczność data science w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Jest nieformalną organizacją non-profit działającą na rzecz wymiany myśli i wiedzy na temat data science, inżynierii danych i tzw. sztucznej inteligencji. Celem jej istnienia jest dyskusja o narzędziach, technologii i możliwościach biznesowych związanych ze zbieraniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych, jak również uczeniem maszynowym i uczeniem głębokim.

O edycji Machine Learning

Tematyka wystąpień obejmuje Machine Learning, Data Mining & Exploration w obszarach:

Proponowane ścieżki tematyczne

Ostateczny podział na poszczególne ścieżki zostanie ustalony po zakończeniu Call for Papers, będzie on jednak analogiczny do podziału z poprzedniej edycji wydarzenia:

Profil uczestnika konferencji

Wydarzenie kierowane jest głównie do profesjonalistów zajmujących się obszarem szeroko pojętego uczenia maszynowego, jak i również do programistów i architektów, przedstawicieli kadry zarządzającej zajmujących się aspektami technicznymi przedsięwzięć oraz osób zainteresowanych tematyką data science.

Najważniejsze informacje odnośnie wystąpień i formuły wydarzenia

Dlaczego warto zostać prelegentem edycji ML?

Prelegenci poprzednich edycji

Dołącz do grona świetnych ekspertów, którzy dotąd wystąpili na DSSML:

Speaker 2021
{{p.firstName}} {{p.lastName}}
{{p.jobPosition}}, {{p.organization}} Więcej

Jeśli masz pomysł na ciekawy temat i ochotę wystąpić na naszym wydarzeniu w roli Prelegenta, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Zgłoszenia zbieramy do 8 maja 2022 (termin ten może ulec dalszemu przedłużeniu).

Wypełnij zgłoszenie

Rada Programowa 2021

{{member.firstName}} {{member.lastName}}
{{member.jobPosition}}, {{member.organization}}

Rada Programowa 2021

Dominik Batorski
Adiunkt w ICM UW, Założyciel i Chief Scientist w Sotrender
Maciej Korzeniowski
Director of Operations, Head of IT Projects Delivery | Capgemini
Mariusz Chmielewski
Zastępca Dyrektora Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni
Michał Bijata
Prezes Fundacji Academic Partners
Rafał Malanij
Business Development Executive | GetInData
Tomasz Mostowski
Head of Accenture Applied Intelligence in Poland | Accenture Poland
Dawid Osiecki
Managing Director | Accenture Poland
Dominik Perykasza
Analytics Senior Manager | Accenture Digital
Bartosz Pacuszka
Senior Manager, Scrum Master | Accenture Poland
Adrian Kapczyński
Principal Consultant | Skillforce
Maciej Remiszewski
Freelance Consultant
Mikołaj Wolan
Koordynator działań operacyjnych Rady Programowej

Organizatorzy wydarzenia

Od blisko 10 lat jesteśmy nie tylko organizatorem, ale również inicjatorem wielu znaczących wydarzeń skierowanych do profesjonalistów i studentów z branży IT / data science. Poza Data Science Summit w naszym portfolio znajdziecie: Warszawskie Dni Informatyki, The Hack Summit, Ya!vaConf, Targi Pracy IT oraz wiele meetupów. Pomagamy również organizować konferencje IT i data science firmom / organizacjom zainteresowanym tego typu działaniami. W przypadku, pytań zapraszamy do kontaktu .

Data Science Warsaw to największa społeczność data science w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy organizacją non-profit działającą na rzeczy wymiany myśli i wiedzy na temat data science, inżynierii danych i tzw. sztucznej inteligencji. Naszym celem jest dyskusja o narzędziach, technologii i możliwościach biznesowych związanych ze zbieraniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych, jak również uczeniem maszynowym i uczeniem głębokim.

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej może pochwalić się wysoką pozycją naukową (kategoria A) oraz wysokim poziomem kształcenia (wyróżnienie na kierunku Matematyka i pozytywna ocena na kierunku Informatyka Państwowej Komisji Akredytacyjnej), zaangażowaniem kadry naukowo-dydaktycznej w działalność publikacyjną oraz prowadzeniem dużych projektów informatycznych, w tym projektów zakończonych wdrożeniami.