Dołącz jako Sponsor lub Partner i twórz z nami najważniejsze wydarzenia Data Science w Polsce

A przy tym promuj swoją markę, rekrutuj najlepszych oraz nawiązuj wartościowe kontakty, które umocnią pozycję Twojej organizacji.

DSS ML: 21-22.06.2022 DSS: 17-18.11.2022

17-18 listopada 2022 PGE Narodowy + online
Główna edycja konferencji z blisko 20 ścieżkami

Czym jest Data Science Summit?

Początki Data Science Summit sięgają 2014 roku, kiedy to odbyło się pierwsze spotkanie społeczności Data Science Warsaw. To popularność tych cyklicznych meetupów przyczyniła się do decyzji o organizacji pierwszej edycji konferencji, a jej sukces do kolejnych. Obecnie DSS to największe wydarzenie poświęcone obszarowi Data Science w Polsce.

Wydarzenia organizowane w ramach inicjatywy

DSS to największa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej niezależna konferencja data science, tj. dotycząca szeroko pojętych: analizy, przetwarzania i wizualizacji danych. Odbywa się ona co roku od 2017, przyciągając średnio 2000 uczestników podczas każdej edycji. Wydarzeniem towarzyszącym jest Expo ze standami dostawców technologii i rozwiązań DS oraz aktualnie rekrutującymi pracodawcami.

DSSML to specjalna edycja Data Science Summit o tematyce w pełni poświęconej obszarowi Artificial Intelligence / Machine Learning. Wydarzenie co roku przyciąga ponad 1000 specjalistów, managerów, jak i osób zainteresowanych tą tematyką. Wydarzeniem towarzyszącym, podobnie jak w przypadku DSS, jest branżowe Expo.

DSW to największa społeczność data science w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Jest nieformalną organizacją non-profit działającą na rzecz wymiany myśli i wiedzy na temat data science, inżynierii danych i tzw. sztucznej inteligencji. Celem jej istnienia jest dyskusja o narzędziach, technologii i możliwościach biznesowych związanych ze zbieraniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych, jak również uczeniem maszynowym i uczeniem głębokim.

O edycji Machine Learning

Obszary tematyczne konferencji

Z czego składa się wydarzenie?

KONFERENCJA
(online i stacjonarna)
  • 2 dni merytorycznych wystąpień w formie online (wtorek, 21.06) i stacjonarnej (środa, 22.06)
  • 8 ścieżek tematycznych (w tym 1 ścieżka dedykowana wyłącznie kadrze kierowniczej)
  • Sesje Q&A, dodatkowe warsztaty merytoryczne i karierowe (możliwość sponsorowania)
DATA SCIENCE ML EXPO
(online i stacjonarne)
  • 2 dni spotkań i rozmów z ludźmi z branży, startupami, dostawcami usług i pracodawcami
  • Standy wystawców prezentujących swoje usługi i produkty
  • Targi pracy Data Science skierowane do uczestników i wszystkich osób zainteresowanych (również z zewnątrz)
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
(online i stacjonarne)
  • Afterparty z udziałem uczestników, prelegentów i partnerów wydarzenia
  • Warsztaty merytoryczne i karierowe (możliwość sponsorowania)
  • Cykliczny meetup Data Science Warsaw (społeczność licząca ponad 6000 ludzi z branży)

Do kogo kierowany jest projekt?

Wydarzenie kierowane jest głównie do profesjonalistów zajmujących się obszarem szeroko pojętego uczenia maszynowego, jak i również do programistów i architektów, przedstawicieli kadry zarządzającej zajmujących się aspektami technicznymi przedsięwzięć oraz osób zainteresowanych tematyką data science.

Interesuje Cię współpraca? Dołącz jako Sponsor lub Partner i dotrzyj do tysięcy specjalistów data science / IT. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się z nami
„Świetna okazja do dzielenia się wiedzą, doświadczeniami, nowymi pomysłami oraz do networkingu.“
Paweł Gora Paweł Gora CEO, Quantum AI Foundation, TensorCell
"Zbudowaliśmy agendę, która powinna być ciekawa dla każdej osoby zajmującej się uczeniem maszynowym i sztuczną inteligencją."
Dominik Batorski Dominik Batorski Adiunkt w ICM UW, Założyciel i Chief Scientist w Sotrender
"Bez znaczenia czy pracujesz w R, Pythonie czy 4GL, na DSS będziesz mieć możliwość porozmawiania zarówno o tych technologiach, jak i posłuchania o rozwiązaniach, których jeszcze nie znasz."
Rafał Małanij Rafał Małanij Data Manager, CBRE Polska

Naszemu doświadczeniu zaufały największe organizacje, m.in.

W ramach organizowanych przez nas wydarzeń mieliśmy okazję współpracować z wieloma liczącymi się organizacjami.

...i ok. 500 więcej

Sprawdź inne nasze projekty

Zaangażuj się – sprawdź inne wydarzenia i inicjatywy z naszego portfolio. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać możliwości współpracy przy każdym z projektów, zapraszamy do kontaktu (poprzez formularz lub emailowo/telefonicznie).

Interesuje Cię współpraca? Dołącz jako Sponsor lub Partner i dotrzyj do tysięcy specjalistów data science / IT. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się z nami

Organizatorzy

Od blisko 10 lat jesteśmy nie tylko organizatorem, ale również inicjatorem wielu znaczących wydarzeń skierowanych do profesjonalistów i studentów z branży IT / data science. Poza Data Science Summit w naszym portfolio znajdziecie: Warszawskie Dni Informatyki, The Hack Summit, Ya!vaConf, Targi Pracy IT oraz wiele meetupów. Pomagamy również organizować konferencje IT i data science firmom / organizacjom zainteresowanym tego typu działaniami. W przypadku, pytań zapraszamy do kontaktu .

Data Science Warsaw to największa społeczność data science w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy organizacją non-profit działającą na rzeczy wymiany myśli i wiedzy na temat data science, inżynierii danych i tzw. sztucznej inteligencji. Naszym celem jest dyskusja o narzędziach, technologii i możliwościach biznesowych związanych ze zbieraniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych, jak również uczeniem maszynowym i uczeniem głębokim.

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej może pochwalić się wysoką pozycją naukową (kategoria A) oraz wysokim poziomem kształcenia (wyróżnienie na kierunku Matematyka i pozytywna ocena na kierunku Informatyka Państwowej Komisji Akredytacyjnej), zaangażowaniem kadry naukowo-dydaktycznej w działalność publikacyjną oraz prowadzeniem dużych projektów informatycznych, w tym projektów zakończonych wdrożeniami.

Patroni wydarzenia

Honorowi

Społecznościowi

Medialni